groovearmada.pl

groovearmada.pl

Wybor odpowiedniej rasy kota

Wybor odpowiedniej rasy kota

Ras i odmian kotów jest całe mnóstwo. Wystarczy rozejrzeć się po Internecie, a zaleje nas fala różnorodnych zwierzątek. Nawet jeśli dzieci chcą domowych i obiecuję dbać o to, to nie musi oznaczać, że są wystarczająco dojrzałe, aby obsłużyć obowiązki związane z posiadaniem zwierząt domowych.na stronie więcej informacji Zwierzęta oferują towarzystwa i uczyć dzieci ważnych życiowych lekcji o przyjaźni i odpowiedzialności, jednak niektóre zwierzęta są lepsze od innych w odniesieniu do niektórych grup wiekowych i stylów życia. Oto 7 porad dla wyborze zwierzaka wiekiem odpowiednie dla swojej rodziny: Wybierz społeczna pet rozważyć wybór zwierzęcia, które zostało już uspołecznione i wie, jak zachowywać się wokół dzieci, takich jak starszego kota lub psa z historii dogadują dobrze z małymi dziećmi. Rodziny z małymi dziećmi powinni uważać na przyniesieniu do domu nowego szczeniaka lub kociaka od baby animals wymagają dodatkowej opieki i są bardziej podatne na zarysowania i zabawy gryzienia.

Więcej informacji na temat ras. Korzystanie psy jako przykład, ważne jest, aby wiedzieć, że niektóre rasy, takie jak Golden Retriever i Labrador Retriever, tradycyjnie są łagodne i przyjazne, a zatem oferują duży wybór dla rodzin z małymi dziećmi. Znajdź informacje na temat różnych ras w Internecie lub w bibliotece. Zapytaj weterynarzy lub przyjaciół o podobnych zwierząt o swoich doświadczeniach. Ustal, czy można pomieścić typu PET w oparciu o ich wymagania ćwiczeń, miejsca i uwagi.

Praktyka w pierwszej kolejności. Jeśli nigdy nie posiadał psa przed, należy wykonać próbny z krewnego lub przyjaciela psa przed podjęciem real deal. W ten sposób można upewnić się, że dzieci są w stanie stawić czoła obowiązki opieki nad zwierzęciem.

Naucz zachowanie. Pokaż swoje dzieci, jak działać odpowiednio wokół zwierząt, takich jak sposób ich nowego zwierzaka bez ściskania, upuszczenie lub zakłócania zwierzę. Przypomnij im, aby zawsze myć ręce po kontakcie każde zwierzę. Nigdy nie zostawiaj dziecka samego z małego psa lub kota, aż wiesz, że zwierzę jest przeszkolony, aby zachować spokój. Przypominaj dzieciom poprosić właściciela przed zbliżeniem zwierzęta nie wiem.

Zastanów się harmonogramu. Pomyśl o tym, ile miejsca masz w środku i na zewnątrz domu, aby pomieścić zwierzaka, jak często jesteś w domu, a jeśli masz czas, aby poświęcić się karmienie, spacery i sprzątanie po zwierzęciem. To pomoże Ci określić, czy chcesz mieć zwierzaka, który potrzebuje dużo uwagi, a jeśli chcesz mieć zwierzaka, który wymaga minimalnej interakcji. Weź również pod uwagę wszelkie alergie członków rodziny przed wniesieniem zwierzaka do domu.

Być przygotowanym. Omów potrzeby zwierzęcia i rodzaju staranności wymaganej i starają się mieć cały sprzęt gotowy w domu przed przybyciem nowego zwierzaka.

Posprzątaj potencjalnych zagrożeń. Przenosząc zwierzaka do domu, trzeba będzie pet-dowód to jak masz childproofed domu, takie jak usunięcie roślin, które są trujące w przypadku połknięcia i zabezpieczania przewody elektryczne więc zwierzę nie będzie żuć na nich.

Poniżej przedstawiono zalecenia dla zwierząt odpowiednie do wieku: dzieci w wieku 3 do 5: Rozważmy świnkę dla przedszkolaków. Świnki morskie są łagodne, lubią być utrzymywane i rzadko gryzą.

W wieku od 6 do 10: za "zwierzęta" półki dla dzieci w wieku elementarne, takie jak ryby, myszy, chomików i myszoskoczków.

W wieku 10 do 13: rozważyć króliki, psy i koty dla nastolatków.

W wieku 14 i więcej: Rozważmy ptaków lub ryb dla nastolatków. Te niskie możliwości utrzymania są idealne dla starszych dzieci, które są zajęte szkoły i zajęć pozalekcyjnych.

Poniżej przedstawiono odpowiednie do wieku porządki domowe: wieku od 3 do 6: Play ze zwierzęciem podczas gdy nadzorowane, pomagają podnieść zabawki dla zwierząt i wytrzeć wycieki spowodowane przez zwierzę.

W wieku lat 7 do 10: Pasze i wyszczotkować zwierzaka. Jeśli zwierzę jest psem, ta grupa wiekowa może pomóc chodzić z psem.

W wieku 10 i więcej: czyścić klatkę, spacer psa, opróżnić kuwetę, kąpią zwierzaka i pomóc dać leki.

Wpis zawdzięczamy