groovearmada.pl

groovearmada.pl

Koty a lowienie ryb

Koty ponoć potrafią dość dobrze łowić ryby. Związane jest to z ich instynktem łowieckim - polują na wszystkie małe rzeczy, które się ruszają. Chcesz złapać naprawdę duże sumy, gdy idziesz na ryby! Jednak nie masz tej specjalnej techniki dół jeszcze ...praca licencjacka nie panikuj. Co mam zamiar podzielić się z wami zajęło mi lat, aby nauczyć. Łowiąc sum jest łatwe, gdy wiesz, narzędzi i technik, których używam.

Catfish zdobył swoją nazwę ze względu na ich łatwo zidentyfikować wąsów - właściwie nazwał barbels - które przypominają te z kotami. Wielu ludzi wierzy, że suma wykorzystać te wąsy żądło żadnego drapieżnika, ale jest to błędne założenie. Wąsy są rzeczywiście pokryte kubków smakowych i są używane do zlokalizowania żywności, wraz z sum za intensywnym węchu.

Bardziej prawdopodobne broń byłaby ray kręgosłupa-jak na ich płetw grzbietowych i piersiowych. Zawierają one ostry kolec, który po zablokowana, zmusić promienie wystawać na zewnątrz i może nałożyć dość brutalne obrażeń. Zadziory zawiera łagodny jad, który może przewidywać bolesnym doświadczeniem, jak również.

Catfish mają wysoko rozwinięte zmysły, których używają do polowania zdobycz. Nawet jeśli mają niewielkie, paciorkowate oczu, z tyłu oczu są pokryte warstwą kryształów, które odbijają światło i zapewniają wyjątkową wizji. Przesłuchanie jest jednak fal dźwiękowych wód które docierają do sum przez skórę. Może to jest powód ich ciała nie mają łuski. Połączenie tych wyostrzonych zmysłów, co pozwala sum być drapieżniki mistrzowskie są.

Catfish są padlinożercy - podajniki dolne - i zamieszkują typów środowisk naturalnych z powolne ruchomych strumieni, rzek i stawów. Można je znaleźć na całym świecie, z wyjątkiem Antarktydy. Chociaż istnieje ponad 2000 gatunków sumów na całym świecie, trzy słyszymy o najczęściej, a te łowimy tutaj w stanach, są kanały, Flatheads i Blues. Kanały są najmniejsze - około 15 funtów - i są uważane najłatwiej złapać. Flatheads są zazwyczaj 10-50 funtów, a największe są Blues które były znane ważyć nawet 100 funtów lub więcej.

Zwykłe Regulaminu Open Season przeważają CATFISHING, a każde państwo ma swoje własne specjalne przepisy mające na celu ochronę ich populacje sum zarówno w rzekach i rybołówstwa. CATFISHING wzrosła tak popularne w ostatnich kilku latach, że Turnieje CATFISHING są obecnie przechowywane w całym kraju.

Istnieje dodatkowy niedawno odkryciem na nowo sposób połowu sumów, zwany noodling. To gdzie przynęta stosowana jest ręcznie przez wędkarzy. To jest zabawa, a szczególnie trudne, ale może być również bardzo niebezpieczne.

Zainteresowanie Nooding wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat i Turnieje noodling stają się bardzo popularne, a nawet programy telewizyjne na temat sportu są trafi uderzyć fale radiowe wkrótce.

Wpis zawdzięczamy wakacje w karwi