groovearmada.pl

groovearmada.pl

Kocie choroby

Kocie choroby

Mimo iż są bardzo odporne to jednak czasem chorują. Jak sobie poradzić z chorobą zwierzaka zanim pójdzie się do weterynarza? Widzieliście to się stało? Twój kot plecami do obszaru znajdującego się w domu (kanapa, ściana, krzesło, itp), podnosi swój ogon, a strzela się mały strumień moczu.http://www.domy-balik.pl Ten strumień uderza powierzchnię około jednego do dwóch stóp z podłogi. Rozpylanie jest czasami w połączeniu z szybkim przystawki ogona, czasami kroczenie i zawsze wygląd poważne skupienie na twarzy kota.

Proces ten zazwyczaj pozostawia w szoku i zadając sobie pytanie: Dlaczego koty sprayu?

Opryskiwanie nie jest to kwestia zdrowia lub szkolenia nocnik.

Jest to problem zachowania, który jest częścią sposobu koty komunikują się ze sobą. Proces ten ustanawia wyraźne granice wśród ludności kot i znaków jednoznacznie którego terytorium należy do kogo.

Poza terytorium prostu oznakowania, odpowiedź na pytanie "dlaczego koty sprayu" ma do czynienia z rozprzestrzenianiem się feromonów.

Feromony są substancjami chemicznymi, które są wytwarzane i wydzielane w różnych częściach ciała. Koty rozłożone są do komunikowania się różne uczucia i emocje takie ostrzeżenia, miłość i inne komunikaty o szerokim spektrum działania.

Jeśli twój kot jest rozpylanie w domu, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić.

Należy zawsze zwierzę sprawdzone przez lekarza weterynarii, aby upewnić się, że nie ma żadnych problemów medycznych. Jeśli twój kot sprawdza się zdrowe, należy rozważyć mu wykastrowane; ta ma tendencję do szybkiego rozwiązania problemu.

Zawsze czyste oznaczenia moczu Dokładnie w taki sposób, by zneutralizować zapach. Unikaj produktów na bazie amoniaku, które mają tendencję do naśladowania zapach moczu. Zapach moczu (lub amoniaku) zachęca kota tylko raz sprayu.

Moja żona i ja mieliśmy kilka kotów na przestrzeni lat, a kilka z nich były skłonne do natryskiwania.

Zrobiliśmy wiele badań, próbując znaleźć odpowiedź na pytanie: Dlaczego koty rozpylać w Internecie i nie były w pełni zadowolony z tego, co znaleźliśmy. Mamy spędził następne kilka miesięcy kompilacji wszystkie najistotniejsze informacje, a także wywiady z lekarzy weterynarii w naszym regionie i na całym świecie. Wyniki naszych badań można teraz znaleźć na StopCatPeeing.com gdzie mamy wiele artykułów odnoszących się do niewłaściwego oddawania moczu u kotów. Kot, który rozpyla jest frustrujący problem, i jeden, który może być rozwiązany, jeśli nie swoje badania i podejmowanie trafnych decyzji o tym, co jest dobre dla Twojego kota.

Wpis zawdzięczamy http://glas-pak.pl/butelki/