groovearmada.pl

groovearmada.pl

15 najniebezpieczniejszych zwierzat domowych

15 najniebezpieczniejszych zwierzat domowych

Oprócz tego, że zwierzątka są naturalnie miłe i fajne to istnieją też takie, które mimo tego, że są trzymane w domu to są bardzo niebezpieczne. Na przykład są takie rasy psów, które są bardzo niebezpieczne. Co sądzisz jest najbardziej niebezpiecznym psem? Pit-bull, prawda? Nie, nie tak. Na pewno to musi być rottweiler, owczarek niemiecki, a może nawet Chow-Chow. Ponownie, nope, nie ma drogi, a nieprawidłowe. Poprawną odpowiedzią jest ... jamnik. Tak, można przeczytać, że poprawnie. Jamniki są najbardziej niebezpieczną odmianę psów. Naukowcy z University of Pennsylvania niedawno ankietowanych 6.000 właścicieli psów i stwierdził, że "jeden na pięciu jamniki gryzie lub próbowały gryźć obcych, a podobna liczba zaatakowały inne psy;. Jeden na 12 nie warknął na swoich właścicieli"

Tak, na pewno pies numer 2 na liście musi być pit bull, prawda? Źle! Wydaje się, że Napoleon Syndrome jest realne, ponieważ liczba 2 pies jest Chihuahua. Chihuahua mają podobne statystyki do jamników, jeśli chodzi o gryzienie obcych, ich właścicieli lub innych psów. Kończenie top lista 3 jest Jack Russell Terrier. Więc dlaczego tak jest, że założymy pit byki, rottweilery i chow chow są najbardziej niebezpieczne psy?

Odpowiedź jest całkiem proste. To dlatego, że w większości badań klinicznych na ten temat korzystania z danych medycznych jako podstawa do badań. Ponieważ duże psy stworzyć większe rany są one zgłaszane częściej, a to powoduje, że dane medyczne być przekrzywiony niedokładnie kierunku dużych psów. Prawdę mówiąc, wszystkie rasy mogą być sprowokowane do gryzienia. To, czy faktycznie gryzie pies jest na ogół wynikiem tego, jak dobrze, że został przeszkolony i leczone. Więc pytanie, co tak naprawdę jest rasy psów są genetycznie predysponowani do agresji? Oto lista, w przypadkowej kolejności, z 15 najgroźniejszych psów.

1. Sznaucer olbrzym - podobne do owczarków niemieckich, Sznaucer Olbrzym był szkolony w Niemczech, aby pomóc żołnierzy. Ten niebezpieczny pies posiada rozmiar dogiem z inteligencji Sznaucer. Te cechy w uzupełnieniu do jego naturalnej tendencji być lojalny zrobić to pies, który być świadomi. Obcy niepokój w Sznaucer olbrzym jest bardziej powszechne niż inne psy.

2. Akita Inu - Akita Inu jest ciężkie kości, mocny i czujny pies. Posiada godnego i odważną osobowość i ma skłonność do agresji wobec innych psów.

3. Chow Chow - Według American Kennel Club "... Chow jest zarezerwowana i wymagający z obcymi Ich kocie osobowości ich niezależny, uparty i mniej chętny do pomocy niż w przypadku innych ras wymagają wczesnej socjalizacji i szkolenia,.. i pewnego rodzaju ćwiczeń dziennie.

4. Bullmastiff - The Bullmastiff jest nieustraszony i pewny siebie. Zostały one pierwotnie hodowane w celu ochrony naturalnego gra zachowuje przed kłusownikami jako takie są naturalnymi strażnikami domu, ale nie kory dużo, a cisza była cnotą, gdy strzeże konserw. Bullmastifem są niezależnymi myślicielami i może nie reagować na tradycyjne szkolenia posłuszeństwa.

5. Papillion - The Papillion, jest bardzo mała i bardzo lojalny wobec swojej rodziny. To może być zmęczony obcymi i choć zazwyczaj są one słodkie hartowane muszą być uważnie obserwował wokół członków spoza rodziny lub innych psów wizytujących ich domu.

6. Owczarek staroangielski - Staroangielski Owczarki (OES) są wysportowany i energiczny i wymaga wiele wysiłku. OES został wyhodowany do stada owiec. On zachował swą naturalną tendencję do stada, czy istnieją owce i dlatego może próbować stada ludzi lub innych przedmiotów. On jest ogólnie kochający, słodkie zwierzęta, ale mogą stać się agresywne, jeśli czuje się ktoś lub coś zakłóca jego pracy pasterskich.

7. Jamnik - jamnik, czyli "borsuka pies" w języku niemieckim, został wyhodowany kopać w otwory, polowanie na i walczyć na śmierć i życie z borsuki. Jamniki wydają się być terytorialnej oraz w celu włączenia do życia rodzinnego, gładkiej i szczęśliwy, jak to możliwe, że wymaga spójnego twierdzenia z jego właścicieli w całym swoim życiu.

8. Llasa Apso - Llasos były hodowane przez setki lat jako strażników wewnątrz pomieszczeń. Są naturalnie podejrzliwi w stosunku do obcych. Dodatkowo, pies odznacza się na uboczu i niezależną osobowość - wymaga konsekwentnego traktowania w całej jego życia i wymaga codziennych spacerów i ćwiczeń. Llaso najlepiej służą tylko dla dorosłych rodzin.

9. Pinczer - miniatura Pinschers są nieustraszeni, animowane i niezależnych stworzeń. Są werwy i wymagają spójnych przypomnienia o tym, kto prawdziwy alfa pies jest w rodzinie.

10. Jack Russell Terrier (oficjalnie znany jako Parson Russell Terrier) - Te małe psy są jasne i bardzo energiczny. Wymagają one dużo wysiłku i są lepiej rodziny ze starszymi dziećmi, gdyż nie tolerują nieostrożnego obchodzenia z małymi dziećmi.

11. Pit Bull - co jest powszechnie znany jako byk pit jest oficjalnie znany w Anglii jako Staffordshire Bull Terier, aw Stanach Zjednoczonych jest to znane jako American Staffordshire Terier. Jakkolwiek go nie nazywać, ten pies jest rzeczywiście bardzo zorientowane na ludzi i jest najszczęśliwszy, gdy jest on wykonany częścią rodziny i otrzymuje zadanie do wykonania. On jest ogólnie bardzo przyjazny, ale jest lojalny do przesady do jego rodziny i chronić je przed jakimkolwiek zagrożeniem.

12. Rottweiler - rottweilery kochają swoich ludzi i chronią ich terytorium. Nie powitać aż prawidłowo wprowadzony obcych. trening posłuszeństwa i socjalizacji są moszczu.

13. Owczarek niemiecki - Owczarek Niemiecki jest znanym i pies straży wojskowej. Jest także kochającą rodzinę towarzyszem. Rasa jest bezpośredni i nieustraszony, z silnym, mięśni ciała. Jest świetnym psem rodzinnym i jest tylko na liście najbardziej niebezpiecznych, ponieważ może on być przeszkolony być agresywny (jak większość psów)

14. Dalmacji - Dalmacji jest jedynym koniem "Coaching" dog na świecie, a on zachował naturalne powinowactwo do koni. Dalmatyńczyków są bardzo energiczne i wymagają codzienne długie spacery lub eskapady na ogrodzonym podwórku. Bez regularnych ćwiczeń może stać się destrukcyjne.

15. Chihuahua - Swift poruszające i terrier podobny w zachowaniu, Chihuahua są bardzo inteligentny i nie należy lekceważyć mimo niewielkich rozmiarów. Oni nie tolerują nieostrożnego obchodzenia, że ​​pochodzi z małymi dziećmi więc są najlepsze dla rodziny ze starszymi dziećmi lub bez.

Pamiętaj, że wszystkie psy mogą być sprowokowane i wszystkie psy, biorąc pod uwagę odpowiednie szkolenie, może być dobrze wychowany zwierzęta. Niezależnie od rasy zdecydujesz się dodać do swojej rodziny, ważne jest, aby towarzysko psa z innymi zwierzętami i ludźmi, tak szybko jak to możliwe. Również spójne procedury, potwierdzenie i dyscypliny sprawi, że nowy pies szczęśliwy członek rodziny.

Wpis zawdzięczamy najtańsza polisa oc