groovearmada.pl

groovearmada.pl

Rasa kotow: norweski lesny

Rasa kotow: norweski lesny

Uważa się, że sięgają czasów Wikingów. Norweski Leśny to bardzo stara rasa.Raportowanie w Formacie Europejskim Odniesienia do tego typu kotów można znaleźć w mitologii nordyckiej i norweskich baśniach, ale prawdziwe początki tej rasy nie są znane.sklep z meblami tapicerowanymi Krajowy hodowla z kotów norweskich leśnych, znany jako "skogkatt" w Skandynawii, rozpoczęła się w 1930 roku przez rolników, ale nie została ona uznana za rasy aż do 1970 roku, kiedy to hodowla z "Wegies" (pseudonim pochodzi od słowa "Norwegian ') stać się popularnym.

Koty norweskie leśne mieszkał w surowym i zimnym klimacie przez większość roku, więc ich płaszcze są przystosowane do tego środowiska. To jest długa i gruba, aby ochronić je przed zimą hash i praktycznie wodoodporny. Dostają letni płaszcz na wiosnę, w wyniku przelania, które muszą być zadbane. Niektórzy mówią, że uwodzenie to nie jest konieczne, regularną pielęgnację norweskiego Leśny jest użytecznym narzędziem w zwalczaniu rzuca, choć rzucić znacznie mniej niż w innych długowłosych. Wymagają one regularnego szczotkowania, by radzić sobie z splotach i maty i mogą wymagać kąpiel w czasach, gdy staną się zbyt tłuste (olej jest tym, co sprawia, że ​​woda sierść odporna). Powłoki same pojawiają się w wielu kolorach i wzorach.

Dorosłe samce koty norweskie leśne osiągnie średnią wagę trzynastu do dwudziestu dwóch funtów i kobiet będzie o połowę wielkości. Będą żyć wszędzie od piętnastu do dwudziestu lat. Koty norweskie leśne to inteligentny, uprzejmy i cierpliwy, co czyni z nich dobry przyjaciel rodziny dla osób z dziećmi. Są one również przyjazne i łagodne, więc dobrze dogadują się z innymi zwierzętami rodzinnych. Rasa ta lubi się wspinać, więc mieszkanie kot jest koniecznością.

Jeśli Norweski Leśny nie wolno wspinać się na bieżąco, może on stać się rozdrażniony i znudzony, co może prowadzić do zachowań destrukcyjnych, aby złagodzić nudę. Meow z kotów norweskich leśnych jest opisany jako nie do meow, ale jak śpiewa miękkiej melodii. Jest serdeczny rasy, choć niektóre z nich mogą być podatne na choroby glikogenoza.

Jest na stronie internetowej, że ma wielki informacji na temat Koty norweskie leśne i większość innych ras kotów. Posiada informacji, które dotyczą zdrowia ras kotów, uwodzenie, warunki życia, lepszego wyboru żywności i więcej, strona nazywa się: psa i kota Fakty i można znaleźć pod tym adresem:

http://www.dogandcatfacts.com

Robert W. Benjamin

Prawo autorskie © 2007

Możesz opublikować ten artykuł w swoim ezine, biuletyn, lub na stronie internetowej, o ile jest przedrukowany w całości i bez zmian, z wyjątkiem potrzeby formatowania i korekty gramatyki.

Robert W. Benjamin został w branży oprogramowania w Internecie ponad 5 lat i zajmuje się produkcją taniego oprogramowania w ciągu ostatnich ponad 25 lat. Po raz pierwszy wydana produkty na systemach komputerowych Amigi i C64 w późnym 1970 roku 80-tych.

Czasy Ostateczne Prophecy Wiadomości

Wpis zawdzięczamy Beskid Żywiecki noclegi