groovearmada.pl

groovearmada.pl

Egzotycznym zwierzetom mowimy stanowcze nie

Egzotycznym zwierzetom mowimy stanowcze nie

Nie wszystkie zwierzęta nadają się do domów. Niektóre są bardzo nieszczęśliwe z tego powodu. Niektóre są też bardzo niebezpieczne i trzymanie ich w domu może stać się katastofą. Wszyscy wiemy, jak specjalne grupy interesu mogą cios rzeczy nieproporcjonalna - ".usługi koparkami mazowieckie Exotic Pet kryzysu" jak nieistniejącej Jeśli słuchałem niektórych grup obrońców praw zwierząt, można by pomyśleć, utrzymując egzotyczne zwierzęta jest okrutny, niebezpieczne, a nawet na granicy zdrady! Przed zakupem tej agendy, uważają, że gimnazjum po dokonaniu przekonującą sprawę do zakazu tlenek diwodorocytrynian: bezbarwny, bezwonny i bez smaku, zabija tysiące ludzi każdego roku.

Większość zgonów spowodowanych jest przez drogi oddechowe, ale zagrożenia tlenku diwodorofosfo- nie kończą. Długotrwałe narażenie na jego postaci stałej powoduje poważne uszkodzenia tkanek. DHMO jest również znany jako kwas hydroxl, jest głównym składnikiem kwaśnych deszczów, może powodować poważne oparzenia, przyczynia się do lądowania erozji, mogą spowodować awarię urządzeń elektrycznych, zmniejsza skuteczność działania hamulców samochodowych i został znaleziony w wyciętych guzach pacjentów z rakiem terminali.

Raport ten został przedstawiony do 50 uczniów, prosząc ich, co należy zrobić chemicznych. 43 uczniów uprzywilejowanych zakazu go, 6 było niezdecydowanych, a tylko jeden prawidłowo uznał, że "DHMO" jest rzeczywiście H2O - zwykły stary wody. Jak łatwowierni jesteś?

Banning mój kot sprawia tyle samo sensu, jak zakazanie swoje - a wyniki są tak bolesne dla zwierzaka i właściciela. Czy jesteś gotowy na prawdę o "egzotycznych zwierząt kryzysie?"

Egzotyczne zwierzęta nie są niebezpieczne! Jedno z badań wykazało, że ryzyko urazów egzotycznych właścicieli kotów była mniejsza niż ryzyko obrażeń w wyniku ukąszenia psa domowego. I każda osoba, która prowadzi pojazd silnikowy naraża siebie i swoją rodzinę na ryzyko trzy razy większy niż robi ktoś, kto jest właścicielem, nawet dużą egzotycznych kotów, takich jak tygrys.

Większość właścicieli zwierząt egzotycznych są mili, inteligentni ludzie, którzy uwielbiają swoje zwierzęta i doskonale dba o nich. Kochamy nasze zwierzęta tak jak kochasz swoją.

Egzotyczne zwierzę zakazy powodują ukochanych czworonogów są konfiskowane, skonfiskowany, a zazwyczaj zabity. Lucky kilka przeżywać swoje życie w klatkach pod opieką obcych w ogrodach zoologicznych i sanktuariów. To jest brudne tajne grupy praw zwierząt nie chcą, aby wiedzieć. Zakaz nie pomaga zwierzętom: zabija je!

Własność Egzotyczne kot jest już uregulowane przez Departament Rolnictwa USA, amerykańskiego Departamentu Spraw Wewnętrznych, US Fish and Wildlife Service, CITES, ustawy Animal Welfare, Akt Endangered Species, ustawy Lacey, kolejne miasto, wykonawcze powiatu i państwowych niż można wstrząsnąć kij w, jak również istniejące dobrostanu zwierząt i bezpieczeństwa publicznego prawa rządzące zarówno zwierząt egzotycznych i krajowych.

"Możesz kupić tygrysa w Internecie za $ 100,00" działacze badawczo-wstręt głoszenia w przerażeniu. Wystarczy spróbować zamówić maksymalnie tygrysa w Internecie, a nawet zagrażający. Nie uda. Ta miejska legenda ma wielki powtarzalność w przyjęciach i Save-the-cute-zwierząt-from-zło-ludzie zbiórki pieniędzy, ale jest poważnie brakuje w departamencie rzeczywistości. Hodowcy mają stron internetowych, ale to zajmuje dużo więcej niż jednym kliknięciem myszy, aby zakupić egzotyczne kota.

Więcej informacji na temat dzikich i egzotycznych kotów z servals do tygrysów jako zwierzęta domowe, odwiedzić http://www.exoticcatz.com. Strona zawiera artykuły na temat pielęgnacji, zachowania, mieszkań oraz kwestie prawne, a także profile gatunków i zdjęć.

Ten artykuł może być przedrukowany tylko w całości. Zezwolenie nie jest udzielane w formie reprodukcji edytować lub wspierać zakończenie egzotycznych domowych własności.

Wpis zawdzięczamy tulejki gwintowane producent