groovearmada.pl

groovearmada.pl

Co podarowac w prezencie milosnikowi kotow?

Co podarowac w prezencie milosnikowi kotow?

Z pewnością wśród swoich znajomych czy rodziny masz sporo miłośników kotów.www.justynaczowicka.pl/2015/03/sesje-noworodkowe.html Jaki prezent znaleźć idealny dla tych pasjonatów, tak by byli zadowoleni? Ten rewolucyjny produkt, stworzony specjalnie dla kotów, wykorzystuje istniejącą wcześniej mikrochip, który od razu rozpoznaje koty. Co jest dobre na temat tej innowacji jest to, że nie wymaga specjalnego mikrochip, ponieważ nadal można korzystać z istniejących implant ID wiórów. Oznacza to, że nie będzie musiał spędzić kilka dodatkowych dolarów na innym mikrochip, który służy w zasadzie tę samą funkcję. Jeśli posiadasz więcej niż jednego kota, nie martw się, ponieważ ten niesamowity produkt pozwala na zaprogramowanie do 12 kotów mikroprocesorów. Produkt ten jest głównie zalecany dla właścicieli kotów z Identichip Bayer Tracer i innych 15-cyfrowy Brytanii czy mikroprocesorów europejskich.

Pet Porte Microchip Cat Flap posiada 7-calowy super mocne drzwi, które automatycznie blokuje inne koty. Został sprawdzony znosić ciężkie i mocne siłowniki więc nawet jeśli inne koty spróbuje przełamać to ich wytrzymałość ciała, to nadal będzie odporna na okres do 13 kg siły. Jest wystarczająco duża, aby umożliwić większe koty lubią Maine Coon lub koty norweskie leśne, aby dotrzeć z łatwością.

Instalacja na oknie lub na ścianie jest łatwe. Wystarczy podłączyć go do zasilacza 12 V, dzięki czemu nie będzie musiał martwić się o zastąpienie słabe baterie, i byłoby całkowicie bezpieczne dla kotów. Wystarczy naciśnięcie czerwonego i zielonego przycisku ustawi program wyboru.

Twoje koty pokochają tę nową innowację, ponieważ nie muszą już nosić duże kołnierze, załączniki oraz wszelkie rodzaje magnesów, które można zgubić lub jednorodzinnych w każdej chwili. Tylko niewykrywalnego mikroczipa na nich, Twoje koty będą mogły poruszać się z łatwością, bez ciężkich rzeczy na szyi. Byłoby to na pewno da im poczucie światła.

Pet Porte Microchip Cat Flap ma opatentowany Pet Porte czujnik światła lub tryb nocny, który może automatycznie zamknąć drzwi, aby zapobiec swoje koty z wyjściem szczególnie późno w nocy. Tym sezonie będzie czas fajerwerków i hałaśliwych czynności, ale tym razem będą wreszcie mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni, bez konieczności martwienia się o swoje zwierzęta wychodzi. Pet Porte Microchip Cat Flap będzie wykonać zadanie dla Ciebie.

Możesz wybrać, aby zablokować lub odblokować drzwi klapy programując poziom światła. Jest to łatwe do zaprogramowania, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć przyciski. Można również wyłączyć tryb nocny po prostu przez naciśnięcie czerwonego przycisku.

Tryb ten może również chronić swoje koty od bycia zdobycze do innych zwierząt, które wędrują i polują na jedzenie w nocy. Możesz mieć pewność, że koty są bezpieczne, gdy jesteś daleko lub poza domem. Nigdy nie będziesz musiał się martwić, że w czasie, gdy koty chodzą na ulicy późno w nocy mogą oberwać przejeżdżającego pojazdu.

Choć ten kot klapa może zapobiec koty przed dostaniem się, że nie może zapobiec ich najbliższych. Drzwi otworzą się dla nich, gdy wykryje swoje żetony, a oni mogą dostać o każdej porze dnia, chyba że będziesz go wyłączyć. Jest wysoce zalecane, aby włączyć ten tryb, o zmierzchu i świcie, aby zapobiec koty z polowania gryzoni i innych zwierząt i powstrzymać ich od wniesienia martwych zwierząt w domu.

Ponadto, będzie w stanie utrzymać bezpańskie koty z dala od domu, bo ten kot klapa tylko pozwoli własnego kota, aby wejść, gdy wykryje mikrochip. Pozostanie blisko na inne koty, aby zapobiec ich wejściu swój dom. Bezpańskie koty, które wchodzą domu może spowodować wiele kłopotów dla własnego kota, a może nawet zniszczyć rzeczy wewnątrz domu. Najczęstsze uszkodzenia to plamy w swojej kanapie i spraye na dywanach, rysy na ścianach, zasłony, łóżko, ubrania i inne meble. Wystarczy wyobrazić sobie tego rodzaju uszkodzenie jest na tyle, aby dostać się podrażniona. Ale nie martw się, Pet Porte Microchip Cat Flap można zaoszczędzić od wszystkich zmartwień.

Poza tym, bezpańskie koty mogą również zwiększyć lub nawet podwoić swoje wydatki na żywność swoich kotów, ponieważ będą one dzielenie się swoimi żywności z innymi kotami. Jeśli sklep kotów przez dwa tygodnie, to będzie trwało tylko przez kilka dni, więc trzeba będzie kupić ponownie. Właściciele Pet Porte Microchip Cat Flap powiedzieć, że mają one zapisane około 10-20% kotów budżetu, ponieważ zaczął używać produktu. To wielka sprawa, nie sądzisz?

Pet Porte Microchip Cat Flap jest zalecany przez większość weterynarzy w Wielkiej Brytanii i ochronie Cat. Ten niesamowity produkt został również wykorzystany w czasopiśmie Cat ich wydania Wiosna 2008 jako "Najlepszy Produkt" za lata 2007-2008. Właściciele są bardzo polecam ten produkt dla wszystkich miłośników kotów. Są bardzo zadowolony z wykonania klapy kota.

Teraz, jeśli nie mogę się doczekać, aby pobrać jeden z tych klapek kotów, można zamówić online lub za pośrednictwem poczty w Twojej wygody. Jest to inwestycja wolna od ryzyka, ponieważ oferuje pełny zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z produktu. Jest również wyposażony w 18-miesięczną gwarancją, dzięki czemu można mieć pewność, będziesz coraz produkt wysokiej jakości.

Jeśli zdecydujesz się na zakup to jako prezent, nie tylko będzie można dokonać bliskiego, krewnego lub znajomego szczęśliwy, można również dokonać ich koty domowe ekstatyczny, ponieważ będzie to na pewno uczynić ich życie bardziej wygodne i darmowe!

Pet Porte microchip cat flap jest dostępna od http://www.microchipcatflaps.co.uk/

32 roku życia kota fanatykiem z Nottingham w Anglii.

Wpis zawdzięczamy rejestracja w avon