groovearmada.pl

groovearmada.pl

Jak pozbyc sie pchel u zwierzat?

Jak pozbyc sie pchel u zwierzat?

Pchełki są niestety prawdopodobne u zwierząt, które wychodzą na zewnątrz. Skąd się biorą i jak im przeciwdziałać? Pchły są małe, ciemnobrązowe, creepy-robaków, które żywią się zwierzęta ssąc krew.higienistka stomatologiczna Emilia Augustyn Poruszają się po powierzchni skóry, unikając między włoskami i są trudne do zauważenia, nie mówiąc usuń. Mogą żyć kota lub psa przez około miesiąc. W tym czasie powodują większość zwierząt ma ogromne szkody, o ile nie ma zbyt wielu z nich. Okazjonalny "swędzenie", to wszystko możemy zauważyć. Jednak niektóre zwierzęta stają się bardzo wrażliwe na ukąszenia pcheł i może rozwinąć ciężka choroba skóry w wyniku. Można to porównać do niektórych ludzi coraz katar sienny poprzez wdychanie pyłków, gdy inni ludzie oddychanie tym samym powietrzem mogą czuć się dobrze. To może wyjaśniać, dlaczego tylko jedno zwierzę z grupy rozwija pchłę "problem". Ogólnie rzecz biorąc jest to prawdą, że jeśli pojawi się pcheł wtedy nie będą wiele z nich wokół. Jeśli nie widzisz pchłę, to po prostu oznacza, że ​​nie ma zbyt wiele. To nie znaczy, że nie ma żadnych.

Podobnie jak w każdym innym zwierzęciem, pchły rasy. W rzeczywistości są one raczej dobry. Samice składają jaja pcheł będzie codziennie swoim dorosłym życiu. Te wydają się spaść zwierzęcia i nigdy nie są widoczne. Jednak ich wylęgu i rozwijać się jako minut larw, mieszka w zakamarkach domu. Dywany i szczeliny między podłogą i listew przypodłogowych zrobić wspaniały przedszkola dla tych małych nędznicy. Gdy są one gotowe wskoczyć na następny przechodzącej ciepłym i futrzany istota i przygotować się do leżała więcej jaj, a więc cykl trwa. Kłopot polega na tym, że na każdy jeden pcheł na psa nie może być w 100 jaj lub rozwijające niedojrzałych pchły, żyjących poza zasięgiem wzroku w domu. Oznacza to, że do czasu zauważamy żadnych pcheł w ogóle, nie są zwykle ogromne numery rozwijające się w tle, gotowy do uruchomienia "ataku". W rzeczywistości włączeniu centralnego ogrzewania na jesieni ma tendencję do oszukania uśpioną armię do myślenia, że ​​jest wiosna. Wszystkie one rozwijają naraz i nagle może wydają się być wszędzie. Jeśli istnieje wystarczająco dużo z nich mogą cię ugryźć, jak dobrze!

Więc co możemy zrobić z nimi? Więc najlepszym rozwiązaniem jest, aby zachować swoje zwierzęta chronione przez cały rok, dzięki czemu problem pcheł nie zacząć. Każde zwierzę, które wykraczają poza w ogóle istnieje ryzyko podnoszenia sporadyczne pcheł. Jeże i inne małe ssaki mogą je nosić, pozostawiając kilka w swoim ogrodzie. Korzystanie skutecznego leczenia przez cały rok jest najlepszym rozwiązaniem. Jeśli tego nie zrobi i wtedy zobaczyć pchły (zwykle dzieje się to na jesieni), to jest wysoce prawdopodobne, że będą masy nich mieszkające w domu, tylko drobny ułamek populacji żyjącej na swojego zwierzaka , Więc jeśli traktować swojego zwierzaka z doskonale skuteczny produkt jednego tygodnia, przez następny tydzień może być ponownie przeszukiwania z nimi. Oni nie będą takie same pchły, które widzieliśmy w poprzednim tygodniu, po prostu kolejna fala najeźdźców. Oznacza to, że należy traktować swój dom, jak również. Gospodarstwa domowe, w których znajdują się koty i psy razem często cierpią największe problemy pcheł, ale nawet pojedyncze gospodarstwa domowe kot może być ograniczona. To ważne, aby traktować każdego zwierzęcia w domu, i ważne jest, aby traktować dom też.

Produkty przeciw pchłom

Tak zwane produkty "spot-on" są najbardziej popularne. Oryginalne marki zawierał związki fosforoorganiczne i nie były bardzo bezpieczne. Poszli z rynku i teraz wszystkie nowoczesne metody leczenia mogą być bardzo bezpieczne. Najskuteczniejszymi z nich mają tendencję tylko do sprzedaży przez weterynarzy lub niektórych aptekach. Te, które można kupić w sklepach zoologicznych i supermarketach nie zawierają te same składniki i zazwyczaj nie są aż tak skuteczne. Polecamy "Frontline" lub "Stronghold", ale inne produkty, takie jak "Advantage" i "Advantix" (tylko dla psów) wydają się być skuteczne. Pierwsza linia jest również dostępny w postaci sprayu. Jest to nieco trudniejsze w obsłudze, ale jest prawdopodobnie najbardziej skuteczny, a jednocześnie bezpieczny produkt na rynku pcheł. To zabija kleszcze i inne pasożyty żyjące na powierzchni też. Ostoją ma inną zaletę, że kontroluje większość innych pasożytów także tym większości robaków jelitowych i świerzb roztoczy. Porozmawiaj z lekarzem weterynarii, jeśli potrzebujesz więcej informacji.

W leczeniu gospodarstwie domowym wiele dobrych produktów. Polecamy "Acclaim" lub "Indorex" spraye. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, aby traktować cały dom jak pchły są bardzo mobilni. Postępuj zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na puszki oraz upewnij się kupić tyle produktu w leczeniu wszędzie.

Pomocne jest również do odkurzania czyszczenia dywanów lub innych miejscach, gdzie zwierzęta mają tendencję do odpoczynku i usuwać kurzu i gruzu na zewnątrz. Również umieścić dowolny pościel, która używa swojego zwierzaka przez pralkę - to zniszczyć ogromne ilości jaj i larw rozwijający się.

Pamiętaj, że pchły istnieją od bardzo dawna i są bardzo dobre na przeżycie bez echa. Najlepiej jest, aby nie czekać, aż ich zobaczyć, bo wtedy będą one posiadają ogromną przewagę. Traktuj regularnie jako środek ostrożności. I wreszcie - nie mam koszmary - dobrze spać!

John Cousins ​​(VioVet)

Wpis zawdzięczamy katalog avon