groovearmada.pl

groovearmada.pl

Zrozumiec kota

Zrozumiec kota

Koty są dumne, eleganckie i niezależne. Jednak bardzo przywiązują się do mieszkania i właściciela. Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem kotów, to dumni ze zrozumieniem zachowań Twojego kota.tkaniny sklep internetowy I wszystkich zachowań starasz się wyjaśnić do sąsiada nad filiżanką herbaty "syczenie" może być jednym z bardziej interesujących nich.https://www.justynaczowicka.pl/sesja-ciazowa-krakow Aby zaspokoić ciekawość bliźniego twego będziesz musiał wyjaśnić, dlaczego Twój kot syczy, co kot syczy na dzień i co do cholery jest, że syk tak?

Na początek, to jasne i proste; Twój kot będzie syczeć i pluć na wszystko chcą odjechać, inne zwierzęta lub ludzi. Akcja jest formą obrony "mechanizm", przeznaczone ostrzec człowieka lub zwierzęcia albo z dala lub odejść w zależności od sytuacji. Pytanie, dlaczego jednak jest nieco bardziej skomplikowana. Twój kot będzie syczeć w innym kotem często, gdy hierarchia stara się ustalić. Innymi słowy, gdy próbują dowiedzieć się, kto jest szefem. Koty, które żyją razem może i będzie mieć swoje małe argumenty. To rzadkie dla dwóch lub więcej kotów dzielić tę samą przestrzeń w domu bez jednego kota sycząc na drugim w pewnym momencie.

Wprowadzenie nowego kota do mieszanki i można niemal gwarancja sycząc, plucie i warcząc, a jeśli nie jesteś ostrożny, rzeczywista walka złamie się, że wszystkie ważne dopóki dominującą hierarchia jest ustalona. Twój kot będzie syczeć na bliźniego, ponieważ koty nie lubią niektórych ludzi, podobnie jak niektórzy ludzie nie lubią kotów. Czasem boją się niektórych ludzi bez wyraźnego powodu.

właścicieli kotów, które mają przywilej dzielenia ich rodziny z matką i jej kociąt będzie świadkiem matka kota sycząc na jej kociąt. Czasami kot matka może potrzebować trochę odpoczynku i kocięta szybko dowiedzieć się, że mama syczenie oznacza dala.

Innym powodem, że może się okazać swój koci syk w was jest, bo jest kontuzjowany, czy nie czuje się dobrze. Jeśli jest to z charakterem dla kota syczeć na ciebie i istnieją inne znaki, że nie jest dobrze, nie jedzenie lub picie, wymioty, itp to może warto skonsultować się z lekarzem weterynarii.

I wreszcie, co on do cholery jest to, że syk tak? No, ciekawe, syczenie kota jest formą mimiki lub naśladował zachowanie. Twój kot udaje się wąż. Co? Wąż mówisz? Tak, syk jest niemal dokładną kopią syk węża. Wiele drapieżników będzie wycofać przed atakami węży, bo wiedzą, że wiele węże są jadowite. Kot syczenie często mają swoje uszy spłaszczona przed jego głowę, jego usta otwarte i jego rozszczelnienie ogon cięgi, służąc wszystkim sprawiać wrażenie niebezpiecznego węża, że ​​drapieżnik nie lepiej zadzierać. Założę się, że twój sąsiad nie widzi, że jeden idzie!

Wpis zawdzięczamy remonty suwnic